Muş İl Koordinatörlüğü

IPARD II Programı 9. Çağrı Dönemi Onbeşinci Grup ve 10. Çağrı Dönemi ikinci Grup Desteklenmek Üzere Seçilen Başvurular Listesi yayımlanmıştır


IPARD II Programı Dokuzuncu Başvuru Çağrı Dönemi, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar Tedbiri ve Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme Tedbirinden Onbeşinci Grup ile Onuncu Başvuru Çağrı Dönemi, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar Tedbirinden ikinci Grup Desteklenmek Üzere Seçilen Başvurular Listesi yayımlanmıştır.”

9. Çağrı Onbeşinci Grup ve 10. Çağrı ikinci Grup Desteklenmek Üzere Seçilen Başvurular Listesini görmek için tıklayınız.
9. Çağrı Döneminde Kanatlı Eti Üreten Tarımsal İşletmeler tedbirinden İl Koordinatörlüğümüze proje başvurusu yapan Melike Kanşıray ile Kırsal Turizm ve Rekreasyonel Faaliyetler tedbirinden proje başvurusunda bulunan Cafer Yetişgin'e ait proje, kurumumuz tarafından hibe desteğine uygun görülmüştür. Yatırımcılarımıza ve ilimize hayırlı olmasını diliyoruz.